Referencie

Referencie na kapelu sa dočítate buď:

a) tuná “na webovej stránke” (t.j. nižšie v komentároch)

b) prostredníctvom facebookového profilu “Harmonikár Dušan Kozovský”

c) prostredníctvom facebookovej stránky “Hudobná skupina KOZOVANKA”

d) rámci komentárov k videám zverejnených prostredníctvom kanála “Youtube”

Potešíme sa Vašim ďalším referenciám, prostredníctvom ktorých nás aj Vy posúvate ďalej. Vopred Vám veľmi pekne ďakujú všetci členovia Hudobnej skupiny KOZOVANKA z Bratislavy.

2 komentáre pri “Referencie

  1. Zdravím Hudobnú skupinu Kozovanka. Ste podľa mňa výborná kapela. Milí, talentovaní ľudia, ktorí hudbu vnímajú od srdca. Bol som na niekoľkých vystúpeniach a vždy ste vedeli výborne zabaviť. Som veľmi rád že hráte vždy naživo a nepoužívate playback. Sám som muzikant a toto si na vás vážim. Priatelia ak budete mať záujem, tak doporučujem túto hudobnú skupinu. Nemajú problém zahrať na akejkoľvek akcii kde si radi ľudia zaspievajú alebo aj zatancujú na našich krásnych ľudových piesňach. Ich repertoár je široký a veľmi pestrý. Budem rád keď sa zas znova stretneme.

  2. Pre mňa ako človeka, ktorý má rád klasické ľudové piesne, sa Kozovanka veľmi dobre počúva. Hrajú skvelo a predovšetkým od srdca, čo je v jednotlivých vyjadreniach počuť. V prípade hľadania hudobnej skupiny na akúkoľvek akciu vrelo odporúčam.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>